referat.cc.ua - реферати і курсові роботи

Охорона праці в школі

(реферат з охорони праці)

Вступ.....3
1. Обов'язки посадових осіб та організація роботи з охорони праці в закладах освіти.....4
2. Організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час позакласної, позашкільної діяльності.....9
3. Організація роботи з охорони праці під час адміністративно-господарської діяльності в закладах освіти.....10
4. Порядок проведення та реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності.....13
Висновки.....15
Література.....16

 СКАЧАТЬ РЕФЕРАТ 
"Охорона праці в школі"

Файл с рефератом "Охорона праці в школі" находится в RAR-архиве (жмите ссылку "СКАЧАТЬ РЕФЕРАТ"). Для открытия архива необходим пароль. Стоимость пароля - 10 грн. Для получения пароля свяжитесь со мной по телефонам:
     097 649 36 94 - Киевстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон в Луцке
и сообщите номер этого реферата -  66021 . После этого проведите оплату одним из предложенных ниже способов, и в течение 2-3 минут после получения денег я отправлю Вам SMS с паролем (можете перезвонить - пароль просто продиктую).

Возможные способы оплаты:

     1. Оплата на карточку ПриватБанка (через Приват24, платежные терминалы и отделения ПриватБанка). Подробнее...
     2. Пополнение мобильного счета телефона
        097 649 36 94
- переводом средств с телефона на телефон, через сервисы пополнения мобильного счета.
Справка: Порядок перевода средств в сети Киевстар
     3. Оплата по WebMoney. Подробнее...
     4. Студенты города Луцка могут приобрести эту работу по адресу: г. Луцк, ул. Гордиюк, 47 / 77.

Боитесь обмана - читайте ГАРАНТИИ
Возникли вопросы? - звоните, не стесняйтесь! Не хотите звонить за свой счет - сообщите номер своего мобильного (например, по e-mail), и я позвоню Вам сам.
     Мой e-mail:     ureferat@gmail.com

 
 

Примеры моих готовых курсовых:

Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу

Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Юридичний аналіз злочину. Об'єкт злочину. Об'єктивна сторона складу злочину. Суб'єкт злочину. Суб'єктивна сторона злочину. Кваліфікуючі ознаки складу злочину. Відмежування цього злочину від суміжних. Задача (Сторож магазину Коршун недбало ставився до виконання своїх обов'язків...). Задача (Коверя в стані сп'яніння вигулював вівчарку в парку культури і відпочинку...).

Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі: Теоретичні засади дослідження нагляду за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі. Сутність та завдання нагляду за додержанням і застосуванням законів. Поняття і гарантії забезпечення реалізації функції захисту в кримінальному процесі України. Аналіз особливостей реалізації нагляду за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі. Сутність і завдання прокурорського нагляду за додержанням законів при проведенні дізнання та досудового слідства. Особливості нагляду за законністю та обґрунтованістю притягнення громадян до кримінальної відповідальності і реалізацією права обвинуваченого (підозрюваного) на захист.
Кримінологічна характеристика та протидія злочинності в сфері інтелектуальної власності: Теоретичні засади дослідження злочинності в сфері інтелектуальної власності. Поняття інтелектуальної власності та її охорони. Правова охорона інтелектуальної власності в Україні. Кримінологічна характеристика злочинності в сфері інтелектуальної власності. Характеристика злочинів у сфері інтелектуальної власності. Характеристика особи злочинця. Стан злочинності в сфері інтелектуальної власності в Україні. Особливості профілактики злочинності в сфері інтелектуальної власності. Проблеми та перспективи протидії злочинності в сфері інтелектуальної власності. Новітні підходи до протидії злочинності у сфері інтелектуальної власності (досвід Великої Британії).
Види імунітету держави: Теоретичні засади дослідження видів імунітету держави. Держава у цивільних правовідносинах з "іноземним елементом". Поняття імунітету держави. Характеристика видів імунітету держави. Види імунітетів держави. Реалізація державою її імунітету (аналіз практики застосування нормативно-правових актів). Україна як суб'єкт міжнародного приватного права.
Права та обов'язки людини і громадянина: Загальна характеристика прав людини. Поняття та соціальна природа прав людини. Права людини та громадянина їх співвідношення. Соціальні та конституційні права особи та громадянина. Класифікація прав людини з різними критеріями. За хронологією виникнення. За способом реалізації. За змістом і соціальним призначенням. Права, свободи та обов'язки людини і громадянина за конституцією України. Національні та міжнародні механізми захисту прав людини.

Охорона праці в школі